VİZYONUMUZ : İstanbul’da Halı ve Koltuk yıkamada 1 numaralı firma olmak. Bunu Tüm Türkiye’ye yaymak.

MİSYONUMUZ : istanbul’lu hanımların halı yıkamada en büyük ve vazgeçilmez yardımcısı olmak.

KALİTE POLİTİKASI : Başta kullandığımız halı şampuanı olmak üzere en kaliteli hammadde’ler ile çalışmak.

Biz Kimiz?

Flower Halı Yıkama , günümüz koşullarında kuruluşların her alanda daha az maliyet ve risk kapsayan buna karşılık daha verimli ve kaliteli hizmet arayışına yönlenmiş oldukları bilinciyle faaliyet gösteren bir hizmet şirketidir.

Amacımız çözüm ortağı olarak çalıştığımız tüm projelerimizde müşterilerimize temiz, sağlıklı hijyenik ve rahat bir ortam sağlamaktır.

Profesyonel yönetim kadrosu ve personellerimizle belirttiğimiz hizmetler dahilinde sizlerle iş birliği yaparak çözüm ortağınız olmak için çalışıyoruz..

İstenilen zamanda ve arzu edilen kalite standartlarında temizlik hizmeti vermektedir.

Evlerimizin vazgeçilmezleri olan halı, koltuk, perde ve yorganlarımız evlerimize renk kattığı kadar zamanında iyi temizlenmeyen halı hijyen açısından bir çok zararlar verir.Hızla büyüyen halı yıkama sektörü,halı yıkama da; su, enerji, insan gücünden tasaruf gibi olumlu artıları taşısada halı yıkama işlemi, doğru ellerde doğru makinalarla yapılmadığında hem halı deforme olacak hemde birçok olumsuzluk yaşanacaktır. Beyoğlu Flower Halı ve Koltuk Temizleme olarak biz halılarınızı son teknoloji makinalarımızla hijyenik bir biçimde yıkıyoruz.

Müşterilerine vermiş olduğu iyi hizmet ve güven neticesinde sektörde kurumsallaşma yolunda hızla ilerlemektedir.

Call Now Button
WhatsApp chat